HİZMETLERİMİZ

Asansör Bakımı

Eras Asansör; Asansörlerinizin periyodik bakımlarını yaparak siz değerli müşterilerine hizmette sürekliliği sağlamaktadır. Asansör tesisleri, insan hayatı ve mal güvenliği bakımından diğer makina sistemlerinden daha yüksek emniyet ve güvenilirliğe sahip olmalıdır. Uygulanacak planlı ve sistematik bir bakım yöntemiyle asansörden beklenen kesintisiz ve güvenilir çalışma süresi uzatılıp, tamire ihtiyaç azaltılabilir. Asansörleri Sizlere bu konuda (periyodik Asansör Bakımı) hertürlü yardıma hazırdır.

      

Asansör Montajı

Eras Asansör; malzemenin en kalitelisi ve işçiliğinde uzman olanını kullanarak asansör montaj işleriniz itina ile yapar. Kaliteli malzemeler, Konusunda uzman personel kusursuz projelendirme ile mekanlara değer katan asansör sistemleri ortaya çıkmaktadır. Montaj esanasında sadece iyi malzeme kullanmak güvenilir projeler yapmış olmayı sağlamaz, uzman personel, uygun montaj ve iyi projelendirmede gereklidir.


      

Asansör Servisi

Eras Asansör; Asansörlerinizin hertürlü servis hizmetiyle yanınızdadır. Asansör tesislerinde yapılacak olan rutin temizleme, yağlama ve ayarlama, aşınmayı önemli ölçüde azalttığı gibi arızayı da önlemektedir. Ancak bütün bunlar arızanın meydana gelmesini önlemez. Asansörün yağlanması gerekli kısım ve parçaların imalatçı firmanın tavsiyelerine göre ve önerdiği koruyucu yağ ile yapılmalıdır. Sürekli yağ içinde çalışan elemanların yağ düzey kontrolleri yapılmalı, belirtilen sürede yağlar değiştirilmelidir. Sürtünmeye tabi elemanlar paslanmaya karşı koruyucu yağ ile yağlanmalıdır.


      

Asansör Revizyonu

Zaman geçtikce asansörünüzün teknolojisi eskimektedir. Teknoloji eskiliği ile birlikte asansörlerinde miyadı vardır. Ortaya çıkan ihtiyaç asansörünüzün günün teknolojisi ile modernize etmeniz olabilir. Dikkat edilmesi gereken hususlardan biri asansörün ihtiyaçlarının doğru tespit edilmiş olmasıdır. İkinci önemli husus Modernize ettirirken kullanılan sistemin ve ürünlerin piyasada bulunabilirliliği ve piyasa koşullarına tabi olup olmadığıdır.Son olarakkullanılacak ürünlerde marka, model ve sistemin doğru seçilmesidir ve modernizasyon yapacak firmanın yapısı, yeterliliği, referansları çok önemli bir göstergedir.